טיפים לאירוח

2 דק’ קריאה

הטרנד של שמירה על איכות הסביבה, הוא כבר מזמן לא טרנד אלא אג’נדה, אבל מצטרפים אליה גם יתרונות נוספים שכולם מגלים. מסתבר כי כאשר אתה מתכוון רק לשמור על הסביבה, ומארח בבית שלך לארוחת ערב על שולחן מעוצב עם כלים חד פעמיים, אתה מרוויח סגנון מעוצב ומיוחד, שגם סרוויס עתיק ויוקרתי של רוזנטל לא יכול להציע לך.

השימוש בחומרים מתכלים או חד פעמיים הוא טרנד גדול מאוד היום ברהיטים, באומנות ועוד. כלים חד פעמיים שייכים לז’אנר הזה של תעוזה ועיצוב בלי פחד. הסגנונות של הכלים הם מעבר לשולחן המסורתי מעבר לארון הכלים, הם חד פעמיים במלוא מובן המילה, ולאף אחד באמת לא אכפת בסופו של דבר אם הוא אוכל מצלחת שהמזלג נוקש עליה בקול או מצלחת מרשימה ויפה שהמזלג לא נוקש עליה… האוכל נשאר אותו אוכל. את הקונספט הזה של שימוש בכלים חד פעמיים לארוחות ובעיקר גדולות, הבינו כבר רבים ולכן היצע הדגמים ושפע מערכות הכלים החד פעמיים, חוצה היום כל גבול של עיצוב ומכיל כל סגנון וצבע, העומדים לרשותכם בכל אירוח. תוכלו להשיג מערכות כלים חד פעמיים בכל צבע שתרצו, בכל גודל ובכמות בלתי מוגבלת (מה שאין בדרך כלל בסרוויסים ביתיים אחרים). כלומר, אתם יכולים לחגוג על החד פעמי הזה עד הסוף והשולחן שלכם יהיה יצירת מופת מרשימה וכל זה בלי צלחת זכוכית אחת.

שולחן בסגנון הזה עם כלים חד פעמיים, אפשר לערוך בכל מיני סגנונות ולהתאים לו עיצובים וקישוטים מתאימים. אפשר להרכיב שולחן בסגנון טבעי, כפרי, קלאסי, רומנטי. שולחן לארבעה או שולחן לארבעים. האוכל טעים באותה מידה ולא ממש אכפת לו על מה הוא מוגש, זה אפילו יותר אופנתי היום לחבר בין איכות הסביבה לארוחות שלכם, זוהי הזדמנות לאכול תחת מטרייה של אג’נדה אבל גם ובעיקר זה חוסך זמן של כלים ומריבות על מי עושה הפעם. זה יפה, זה חד פעמי תרתי משמע, וזה תמיד יוצר אווירה של מסיבה. זהו בערך מה שכל מארח שואף אליו, לבוא לארוחת ערב ולהרגיש במסיבה. כיוון שבהרבה מסיבות משתמשים בכלים חד פעמיים, זו ההזדמנות שלכם להפוך כל ארוחת ערב למסיבה. מי בא?

חזרה לעמוד: טיפים לאירוח

שתפו את הטיפ

אודות הכותב

Close Panel

שתפו אותנו בטיפים שלכם!

דילוג לתוכן